Miody smakowe

BRAK W MAGAZYNIE

Miód z maliną

16,00 27,90 

BRAK W MAGAZYNIE

BRAK W MAGAZYNIE

BRAK W MAGAZYNIE

BRAK W MAGAZYNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Miód to wspaniały produkt, który pozyskujemy z natury. Aby urozmaicić jego smak wprowadziliśmy miody smakowe. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. To nie są miody ze sztucznymi dodatkami! Naturalne dodatkowe składniki w miodach nie tylko nadają im niepowtarzalny smak, ale także wzbogacają je o składniki odżywcze, minerały i witaminy pochodzące z owoców liofilizowanych, przypraw.

Miód w diecie dziecka? 

Nie każdy maluch lubi miód. Często początkowo wprowadzając go do diety spotykamy się z niechęcią dziecka. Dlatego warto zadać sobie pytanie: Jaki miód dla dziecka?

Proponujemy, aby przygodę z miodem rozpocząć od delikatnego w smaku miodu  wielokwiatowego. My dodatkowo wzbogaciliśmy jego smak o uwielbiane przez dzieci owoce. Dla dzieci proponujemy miód z malinąoraz miód z truskawką. Miód dla dziecka jest jak najbardziej wskazany w diecie. Warto wprowadzić go szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Należy jednak pamiętać, aby wprowadzić go po ukończeniu przez dziecko pierwszego roku życia oraz obserwować jego reakcję, ponieważ miód może być potencjalnie alergenem. A w jaki sposób najlepiej wprowadzić miód w diecie dziecka ? Miody smakowe sprawdzą się idealnie na kanapki, gofry czy naleśniki. 

Dlaczego dodaliśmy owoce liofilizowane ?

Miody smakowe zostały wyprodukowane z użyciem owoców liofilizowanych. Owoce te zostały odwodnione w taki sposób, aby zachowały swoje właściwości odżywcze oraz swój smak i jakość przez długi czas. To właśnie dzięki nim nasze produkty są bardzo wartościowe.

Dla każdego coś dobrego.

Nie każdy lubi tylko słodki smak. Aby każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie oprócz miodów ze słodkimi owocami, jak znany wszystkim miód z maliną oraz nieco egzotyczny miód z marakują posiadamy przygotowaliśmy dla Was inne wyraziste smaki.  Znajdziecie tutaj połączenie cierpkiego smaku owoców czarnego bzu połączonego z ostrym smakiem nasion czarnuszki. W okresie jesiennych przeziębień polecamy miody z dodatkami bogatymi w witaminę C jak miód z rokitnikiem czy połączenie wszystkiego co najlepsze z ula, a więc miód z pyłkiem i propolisem.

Pamiętaj krystalizacja miodu jest procesem naturalny, który świdczy o autentyczności miodu. Jeśli miód ulegnie krystalizacji, a Tobie zależy na płynnej postaci rozgrzej go w wodzie o temperaturze 40°C.