O naszej firmie

Tworzymy sklep internetowy ze zdrową żywnością. W naszej ofercie znajdziesz produkty pochodzenia roślinnego, które warto wprowadzić do codziennej diety, aby zadbać o własne zdrowie.

Pozyskiwane przez nas surowce pochodzą od sprawdzonych dostawców. Skupiamy się na jakości dostarczanych produktów, dlatego zawsze surowce poddajemy wewnętrznej kontroli  i pakujemy ręcznie z zachowaniem wysokich standardów i dbałością o szczegóły. 

Nasze produkty pakujemy w duże opakowania. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze oraz razem z nami zadbasz o środowisko. W trosce o Ziemię całość zamówienia staramy się realizować z zachowaniem idei zero waste.


Dbamy, abyś był zadowolony z zakupów w naszym sklepie. W swoim zespole posiadamy specjalistów w dziedzinie kontroli jakości branży spożywczej, dietetyki oraz handlu. Na naszym blogu znajdziesz informacje o właściwościach produktów, ciekawe przepisy i porady ekspertów.

 

Nasz zespół?

Ania

absolwentka podyplomowych studiów z dietetyki, czuwa nad jakością naszych produktów. Audytor wewnętrzny systemu BRC Food z wieloletnim doświadczeniem w kontroli jakości bakalii i znakowania żywności.

Agnieszka

odpowiada, że wizualną stronę marki. Tworzy produkty metodą decoupage, tak by wybrany przez Ciebie zestaw był wyjątkowy. Prywatnie wegetarianka starająca się minimalizować ilość marnowanych zasobów Ziemi.