Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Liofilizowane owoce, czyli właściwie jakie ? 0
Liofilizowane owoce, czyli właściwie jakie ?

Liofilizowane owoce co to znaczy ?

Coraz popularniejsze stają się w ostatnim czasie liofilizaty. Owoce suszone mrozem ❄ -  co to za produkt?

Liofilizowane owoce to inaczej owoce, które zostały zamrożone, a następnie odparowana została z nich woda. W procesie tym pomijana jest faza ciekła. Dzięki takiemu rozwiązaniu produkty zachowują wszystkie cenne właściwości, które posiadały świeże owoce. Co więcej, ze względu na prawie całkowite usunięcie wody z produktu, owoce liofilizowane posiadają ponad 10-krotnie więcej witamin i minerałów w porównaniu z ich świeżymi odpowiednikami. Możemy więc powiedzieć, że owoce liofilizowane to prawdziwa bomba witaminowa.

Jak smakują owoce liofilizowane ?

Dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji, owoce liofilizowane cenione są nie tylko za ich bogactwo witamin, ale także za przepyszny, intensywny smak. Dzięki temu możemy przez cały rok poczuć smak owoców niedostępnych w zimie.

Kto nie tęskni późną, szara jesienią za smakiem i zapachem świeżych truskawek ? To wszystko możemy doświadczyć dzięki owocom liofilizowanym.

 Dla kogo są owoce liofilizowane ?

Liofilizaty kochają zarówno mali i duzi. Truskawki i banany to ulubione produkty naszych najmłodszych klientów. Już od początku rozszerzania diety warto dodawać je do kaszki dla dzieci. Starsi smakosze owoców liofilizowanych preferują ananasy i kiwi. Żurawina liofilizowana to świetny dodatek do zimowej herbaty, a liofilizowane borówki nadadzą nowych smaków porannej owsiance.

Owoce liofilizowane sprawdzą się więc dla małych dzieci, które dopiero poznają nowe smaki, ale także stanowią świetny – zdrowy zamiennik słodyczy. Są lekki i pożywne, dlatego idealnie sprawdzą się na spacery oraz wycieczki. Już od dawna miłośnicy górskich wędrówek docenili te produkty.

Dlaczego warto wybrać liofilizowane owoce ?

➡To w 100% owoce – bez dodatku cukru i konserwantów

➡Mają wyrazisty owocowy smak

Chrupiące owoce pozbawione wody – zdrowy zamiennik słodyczy

➡Liofilizaty to prawdziwa bomba witaminowa – skoncentrowana dawka witamin i minerałów

Owoce liofilizowane gdzie kupić ?

W ostatnim czasie, liofilizowane owoce zyskują coraz większą popularność. Niestety jeszcze nie na tyle, aby były dostępne zamiast słodyczy w każdym małym i większym sklepie. W naszym sklepie goszczą one na stałe. A oferowane produkty charakteryzują się najwyższa jakością. Dbamy, aby pakować je w taki sposób, aby dotarły to klienta niepokruszone i każdy mógł docenić ich pyszny smak.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl