Producenci
AKTUALNE PROMOCJE
Żurawina liofilizowana całe owoce 20 g
Żurawina liofilizowana całe owoce 20 g

7,90 zł

Cena regularna: 9,90 zł

Najniższa cena: 9,90 zł
szt.
Chrupiące borówki liofilizowane 30 g - bomba witaminowa
Chrupiące borówki liofilizowane 30 g - bomba witaminowa

9,90 zł

Cena regularna: 14,50 zł

Najniższa cena: 14,50 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Regulamin programu lojalnościowego

Regulamin programu lojalnościowego Stacja Bio

I Wprowadzenie

1.1 Witaj w programie lojalnościowym Spółki Stacja Bio Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Lubelska 46,2/12, 35-959 Rzeszów. Dołączając do programu lojalnościowego, zgadzasz się przestrzegać niniejszy Regulamin. 

1.2 Program jest bezpłatny, prowadzony na terytorium Polski.

1.3 Program jest punktowy. Po dołączeniu do Programu zbierasz punkty za złożenie zamówienia wg Ustalonego przelicznika.

1.4 Informacje o tym, w jaki przetwarzane są Twoje dane osobowe, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

 

II Udział w programie lojalnościowym Stacji Bio

2.1 W programie mogą uczestniczyć tylko osoby prywatne, nie działające w imieniu firmy, które mają aktualny i poprawny adres e-mail oraz mają ukończone 18 lat i nie mają opiekunów prawnych.

2.2 Twoje członkostwo jest osobiste, nieprzenoszalne i podlega niniejszemu Regulaminowi oraz innym zasadom, regulacjom, politykom i procedurom ustanowionym Stacja Bio Sp. z o.o.

2.3 Aby do niego dołączyć, konieczne jest abyś zarejestrował się w sklepie internetowym www.stacjabio.pl ( https://stacjabio.pl/pl/reg )

 

III Przyznawane punkty, ich przelicznik i możliwy sposób wykorzystania

Za każde zakupy w sklepie internetowym otrzymujesz korzyści w postaci punktów, które później możesz wymienić na produkty.

Poniższy regulamin stanowi podstawę działania Programu, jak również określa prawa i obowiązki jego Uczestników oraz Organizatora.

3.1 Punkty za zakupy w sklepie internetowym www.stacjabio.pl przyznawane są zgodnie z poniższym schematem:

  • za każde wydane 10 zł na zakupy w sklepie internetowym otrzymujesz 1 pkt
  • za zapisanie się to newsletteru otrzymasz 50 pkt
  • za wystawienie opinii o produkcie otrzymasz każdorazowo 10 pkt

3.2 Punkty za zamówienie przyznawane są po zmianie statusu zamówienia na wysłane (zamówienie opłacone i wysłane, wysłane za pobraniem lub odebrane w punkcie stacjonarnym)

3.3 Ilość otrzymanych punktów możesz sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto na stronie https://stacjabio.pl/pl/login

3.4 Możesz otrzymać także dodatkowe punkty w ramach akcji specjalnych, promocyjnych, organizowanych przez Stacja Bio Sp. z o.o. Informacja o akcjach specjalnych będzie publikowana na stronie stacjabio.pl oraz w mediach społecznościowych na profilach należących do Stacja Bio Sp. z o.o.

3.5 Punkty naliczane są za zakupione przez Ciebie produkty. Punkty nie są naliczane za koszty dostawy.

3.6 Punkty możesz gromadzić i wykorzystać przy kolejnych zakupach za min. 10 zł

3.7 Zgromadzone punkty możesz wymienić na produkty producenta Stacja Bio dostępne w sklepie internetowym. Za każdą jednostkę produktu naliczana jest symboliczna opłata w wysokości 0,01 zł.

 

IV Zmiany, zakończenie lub usunięcie z programu lojalnościowego

4.1 W każdej chwili możesz zrezygnować z udziału w programie – aby to zrobić, skontaktuj się z nami sklep@stacjabio.pl.

4.2 Gdy zrezygnujesz z udziału w programie, wszystkie punkty zebrane na Twoim koncie zostaną usunięte.

4.3 Stacja Bio Sp. z o.o. może w każdej chwili zakończyć, zmienić, ograniczyć, zawiesić lub zmodyfikować Program lojalnościowy lub Regulamin w sytuacji zmiany obowiązującego prawa, zmian w oferowanych usługach lub udostępnienia nowych usług. Informację o zmianie przekażemy e-mailem lub za pomocą kilku różnych metod komunikacji. Jeśli nie akceptujesz zmian, masz prawo zrezygnować z działu w Programie.

4.4 Jakiekolwiek naruszenie zasad Programu lojalnościowego, udowodnione lub prawdopodobne oszustwo, nieprzestrzeganie Regulaminu, nieaktywność konta, podanie danych niezgodnych z prawdą lub jakiekolwiek działania szkodzące interesom Stacji Bio mogą doprowadzić do anulowania uczestnictwa i/lub wpłynąć na możliwość uczestnictwa w Programie lojalnościowym, w tym także między innymi na modyfikację metod płatności. Jeśli Twoje uczestnictwo w programie zostanie anulowane, wszystkie punkty widoczne na stronie Moje Konto automatycznie wygasną.

V Ograniczenie odpowiedzialności

3.1 Stacja Bio nie ponosi odpowiedzialności za awarie systemu, niepoprawne działanie Programu lojalnościowego ani żadne ich konsekwencje. Stacja Bio nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty ani szkody wynikające z zawieszenia, zmian lub zakończenia Programu lojalnościowego bądź w jakikolwiek inny sposób z nim powiązane – z wyjątkiem odpowiedzialności, której nie da się wykluczyć prawnie.

VI Postanowienia końcowe

6.1 Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Stacja Bio Sp. z o.o. a Klientem związanym z programem lojalnościowym, zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego.
6.2 Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Stacja Bio Sp. z o.o. a Klientem,  zostaje poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Stacja Bio Sp. z o.o.
6.3 W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

VII Kontakt

7.1 W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Programu lojalnościowego możesz skontaktować się nami, dzwoniąc pod numer sklep@stacjabio.pllub napisać wiadomość na adres sklep@stacjabio.pl 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl