Ekologiczne chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym dla dzieci 50 g
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Ekologiczne chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym dla dzieci 50 g
Jeśli szukasz smacznej przekąski dla dzieci, chrupki kukurydziane sprawdzą się idealnie. Składniki zawarte w produkcie pochodzą z ekologicznych upraw. Produkt nie zawiera glutenu i jest odpowiedni dla Vegan.
Informacje o produkcie
| SKŁADNIKI | grys kukurydziany 74,4%, olej słonecznikowy, pomidor w proszku 3,4%, sól morska, cukier trzcinowy, cebula w proszku, czosnek w proszku, pieprz czarny mielony, ,regulator kwasowości - kwas cytrynowy, naturalny aromat pomidorowy, goździki w proszku, cynamo |
| PRODUKT MOŻE ZAWIERAĆ | Może zawierać orzeszki ziemne. |
| WARTOŚĆ ODŻYWCZA | w 100 g |
| WARTOŚĆ ENERGETYCZNA | 1822 kJ / 435 kcal |
| TŁUSZCZ | 19 g |
| W TYM KWASY TŁUSZCZOWE NASYCONE | 2,2 g |
| WĘGLOWODANY | 56 g |
| W TYM CUKRY | 3,5 g |
| BŁONNIK | 7,9 g |
| BIAŁKO | 4,7 g |
| SÓL | 1,5 g |
| WARUNKI PRZECHOWYWANIA | Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| KRAJ POCHODZENIA | podany na etykiecie produktu |
| OPAKOWANIE | Torebka doypack z zamknięciem strunowym |


